Auto s hydraulickou rukou

Preprava ťažkého stavebného materiálu, nákladu na paletách, dreva, železa či dokonca unimobuniek a lešení môže byť problematická najmä z pohľadu nakladania a vykladania.

Riešením, ktoré vám ušetrí množstvo času a námahy je auto s hydraulickou rukou. Celú ťažkú prácu jednoducho vykoná za vás, pričom práve hydraulická ruka je pri premiestňovaní ťažkého a rozmerného nákladu nevyhnutným pomocníkom. Samotné auto s hydraulickou rukou vám však nebude stačiť, ak s jeho využívaním nemáte patričné skúsenosti a preto sa oplatí obrátiť na nás.

Auto s rukou

Preprava tovaru, materiálu, kontajnerov ako aj ich nakládku a vykládku so silnou hydraulickou rukou.

Rozvoz stavebnín

Rozvoz stavebnín na stavby alebo ku koncovému zákazníkovi aj do zahraničia.

Vykládka rukou

Vykládky strojov, konštrukcií, stavebnín, vzduchotechniky, manipulácia na stavbe.

Nákladné auto s rukou ako univerzálny pomocník

Vybrať si auto s hydraulickou rukou nie je jednoduché, my sme však stavili na maximálnu spoľahlivosť, kvalitu a univerzálnosť. K dispozícii máme nákladné auto s rukou značky Volvo, ktoré si hravo poradí s 12-tonovým nákladom, pričom jeho hydraulická ruka zvládne manipuláciu s poriadne ťažkým nákladom. Nechajme na chvíľku hovoriť čísla. Dĺžka hydraulickej ruky nákladného auta je až 17,2 m a nosnosť na jej konci je až 2,2 t. Problémom však nie je ani vyššia hmotnosť, pri 13 m dĺžka zvládne hydraulická ruka auta udvihnúť naraz až 3,15 t.

Zásadnou výhodou nášho nákladného auta s hydraulickou rukou je aj jeho veľkorysá ložná plocha s dĺžkou 6,8 m a šírkou 2,5 m. Pre lepšiu predstavu uveďme, že sa na ňu zmestí napríklad 16 europaliet. Ak teda potrebujete naložiť a previezť ťažký stavebný materiál, drevené hranoly, betónové prefabrikáty či rôzne konštrukcie, naše auto s hydraulickou rukou tieto úlohy hravo zvládne.

auto s rukou preprava
preprava kontajnerov s rukou

Koľko stojí auto s rukou?

Mať k dispozícii auto s hydraulickou rukou je neraz nevyhnutnosťou, nejde však vždy o lacnú záležitosť. Naše ceny sme prispôsobili tak, aby boli výhodné, o čom sa môžete svedčí aj náš orientačný cenník prepravy. Sme presvedčení, že preprava hydraulickou rukou a následne aj kvalitne odvedené práce s hydraulickou rukou nemusia byť nadmernou záťažou pre váš finančný rozpočet.

Kontaktuje nás a využite auto s rukou naplno a za výhodnú cenu!

Referencie

Viac referencíí nájdete na našom Facebooku.