Bratislava

Nadrozmerná preprava

Potrebujete previezť náklad (konštrukcie) s atypickými rozmermi?

Bez ohľadu na to, či ide o poľnohospodársky stroj, stavebný materiál, bazén, modulové domy alebo čokoľvek iné, môžete sa spoľahnúť na to, že nadrozmerná doprava v našom poňatí prebehne hladko, bezpečne a v súlade platnými predpismi. Starosti s príliš veľkým nákladom jednoducho stačí nechať na nás.

Preprava bazénov

Preprava bazénov do šírky 4m a dĺžky 10m a osádzanie bazénov.

Preprava konštrukcií

Preprava rôznych železných, drevených konštrukcií do šírky 4 m a dĺžky 12m.

Preprava modulov

Preprava modulových domov a ich skladanie a osadenie na pozemku.

Nadrozmerná preprava si vyžaduje techniku aj znalosti

Nadrozmerná preprava je jednou z našich špecializácií a rýchlo sa stala neodmysliteľnou súčasťou našich prepravných služieb. Čo je nadrozmerná doprava v reči čísel? Podľa aktuálnych predpisov sa za nadrozmerný náklad považuje všetko, čo je vyššie ako 4,05 metra, širšie ako 2,55 metru a dlhšie ako 16,5 metra. Na upevnenie nadrozmerného nákladu používame celý rad kvalitných zaisťovacích prostriedkov, ktoré zabraňujú pohybu a uľahčujú celý proces prepravy.

Jedným dychom treba dodať, že úspešná preprava nadrozmerného nákladu si vyžaduje nielen spoľahlivú techniku, ale aj znalosti. V súvislosti s nadrozmernou prepravou vybavíme všetky potrebné povolenia, navrhneme ideálnu trasu a v závislosti od konkrétnych rozmerov nákladu zabezpečíme aj sprievodné vozidlá.

preprava kontajnerov
preprava kontajnerov

Nadrozmerná preprava u nás aj u susedov

Ak hľadáte nadrozmerná preprava Bratislava, resp. celé Slovensko, tak vedzte, že sa neobmedzujeme iba na územie našej krajiny. Prepravu nadrozmerného nákladu zabezpečujeme aj ku našim susedom, teda do Českej republiky, Maďarska a Poľska s garanciou dodržania všetkých zákonných požiadaviek.

Samozrejmosťou je, že nadrozmerný náklad dopravíme do cieľa spoľahlivo, bezpečne a zároveň za férovú cenu. V prípade, že máte záujem o využitie našej služby nadrozmerná preprava, neváhajte sa nám ozvať a na základe konkrétnych informácií pre vás ochotne vypracujeme cenovú ponuku.

Referencie

Viac referencíí nájdete na našom Facebooku.