Preprava kontajnerov

Kontajnerová preprava patrí medzi tie najdôležitejšie logistické služby a opodstatnenie má aj v prípade, ak sa chystáte využiť prázdne lodné kontajnery.

Tie si svoje uplatnenie nachádzajú nielen pri presunoch nákladu na dlhé vzdialenosti, ale tiež na stavbu skladov, kancelárií či modulárnych domov. Prázdny lodný kontajner sa môže ľahko stať štýlovým doplnkom verejného priestoru, miestom na stretnutia s priateľmi či komerčným objektom s možnosťou premiestnenia.

Preprava kontajnerov

Preprava skladových, kancelárskych a obytných kontajnerov po SK a okolitých štátoch.

Prevoz kontajnerov

Prevoz kontajnerov od prenajímateľov na stavby, či vami určené miesto.

Rozvoz kontajnerov

Rozvoz kontajnerov od výrobcov alebo predajcov ku koncovým zákazníkom.

Preprava kontajnerov bezpečne a spoľahlivo

Na prepravu kontajnerov využívame spoľahlivé nákladné vozidlá značky Volvo s hydraulickou rukou a nosnosťou až 12 ton. Prázdny lodný kontajner naložíme už v priebehu niekoľkých minút a následne ho presne dopravíme na miesto podľa vašich požiadaviek.

Okrem adekvátnej technickej výbavy sú na spoľahlivú a bezpečnú prepravu kontajnerov potrebné aj patričné skúsenosti, či už s plánovaním samotnej prepravy alebo upevnením kontajnera. S nami tak máte vždy istotu, že nakládka, prevoz aj vykládka kontajneru je v tých najlepších rukách.

preprava kontajnerov
nalozeny kontajner

Pri preprave kontajnerov šetríme váš čas aj peniaze

Profesionálna preprava kontajnerov nie je iba o samotnom premiestnení kontajnera z jedného miesta na druhé, ale aj o súvisiacich službách. Od prvého kontaktu až po zloženie kontajneru môžete počítať s maximálnou profesionalitou, ktorá je výsledkom našich dlhoročných skúseností a neustáleho napredovanie.

Veľmi nám záleží aj na flexibilite a tak nie je nevyhnutné, aby ste si prepravu kontajnerov plánovali na niekoľko týždňov vopred.

Dva kontajnery naraz a za super cenu

Nákladné auto s hydraulickou rukou navyše umožňuje prepravu až dvoch prázdnych kontajnerov naraz. Týmto spôsobom šetríme kilometre, čas a samozrejme aj vaše peniaze. Stačí nás kontaktovať a už v krátkom čase môžeme mať na úložnej ploche nášho nákladného auta prázdne lodné kontajnery na ďalšie využitie.

Sme zároveň presvedčení, že vás príjemne prekvapí aj cena prepravy lodných kontajnerov  – nastavená tak, aby bola vždy dostupná!

preprava dvoch kontajnerov

Referencie

Viac referencíí nájdete na našom Facebooku.