Odťahová služba

Využite našu odťahovú službu nielen v rámci Bratislavy a západného Slovenska, ale aj v celej EÚ.

Či už vás niekde na cestách zradí auto a potrebujete zabezpečiť odtiahnutie do servisu, alebo zariaďujete prevoz vozidla z jedného miesta na druhé inak ako po vlastnej osi, neváhajte sa nám ozvať. Odtiahnutie auta v Bratislave a okolí pre vás zabezpečíme rýchlo a za výhodnú cenu.

Služby v rámci celej EÚ

Dlhoročné skúsenosti, flexibilita sú našou zárukou, že vám odťahovú službu poskytneme vždy s maximálnou profesionalitou.

Expresne a pohodlne

Odťahová služba osobných vozidiel, ako aj vozidiel kategórie kombi, SUV, crossover, MPV a tiež menšie dodávky.

Služby za férové ceny

Nemusíte sa obávať, že vás odtiahnutie vozidla v našom podaní bude stáť veľa.

Odťahujeme v rámci celej EÚ

V prípade, že hľadáte odťahové služby v Bratislave a okolí, ste na správnej adrese. Rovnako sme vám k dispozícii aj v prípade, že potrebujete vyriešiť transport vozidla zo zahraničia, alebo skrátka kamkoľvek v rámci EÚ. Dlhoročné skúsenosti, flexibilita sú našou zárukou, že vám odťahovú službu poskytneme vždy s maximálnou profesionalitou.

Pružne dokážeme reagovať na urgentné požiadavky a mimoriadne situácie, kedy náhle potrebujete odtiahnuť vozidlo. Rovnako ochotne sa však s vami dohodneme aj na pravidelnom poskytovaní odťahových služieb.

otahova sluzba bratislava
odtah-pokazeneho-vozidla

Spoľahlivá odťahová služba expresne, kvalitne a pohodlne

Uvedomujeme si, že kvalitná odťahová služba musí byť nielen rýchla a vždy pripravená na zásah, ale aj cenovo dostupná. Nemenej dôležitá je však aj kvalitná technika, aby sme vám dokázali zabezpečiť tú najlepšiu úroveň poskytovaných služieb.

  • certifikovaná odťahová služba zapísaná v ORSR,
  • poistenie voči škodám aj na prevážané autá
  • poistené je nakladanie aj vykladanie vozidla

Na transport vozidiel štandardne využívame vozík s rozmermi 2 x 4,3 m s nosnosťou až 2,4 tony, čo stačí na odtiahnutie bežných osobných vozidiel, ako aj vozidiel kategórie kombi, SUV, crossover, MPV a tiež menšie dodávky, akou je napríklad Volkswagen Transporter T5. Samozrejme, bez problémov zvládneme aj odtiahnutie motoriek a štvorkoliek. Na ťahanie vozíka využívame Mercedes ML alebo 8-miestny Mercedes Vito, ktoré v prípade potreby ponúkajú dostatok priestoru aj komfortu pre posádku odťahovaného auta. V prípade potreby prevozu atypických vozidiel, máme k dispozícii aj väčšie prívesy.

Služby vždy za férovú cenu

O tom, že poskytujeme odťahovú službu za férové ceny sme sa už zmienili. S čím však môžete rátať, ak hľadáte odťahová služba cena a chceli by ste vedieť presnú sumu? Oplatí sa v prvom rade vedieť, že cena za odvoz vozidiel závisí od viacerých faktorov, a odvíja sa predovšetkým od prejdenej vzdialenosti, hmotnosti vozidla, náročnosti nakládky a prípadne aj diaľničných či mýtnych poplatkov. Nemusíte sa však obávať, že vás odtiahnutie vozidla v našom podaní bude stáť veľa.

Napokon, stačí nás iba kontaktovať so žiadosťou o cenovú ponuku za odťah, ktorú vám obratom zašleme a už v krátkom čase môžeme mať pripravené na odtiahnutie práve vaše auto.

odtahova sluzba

Poistné krytie

Odťahová služba disponuje:

  • Vnútroštátne povolenie na prevádzkovanie odťahovej služby v rámci Slovenska.
  • Medzinárodnú licenciu na prevádzkovanie odťahovej služby v zahraničí.

Prepravované autá sú poistené na sumu 100 000 €.

Referencie

Viac referencíí nájdete na našom Facebooku.