Dovoz áut z EÚ

Plánujete si kúpiť auto a ponuka na Slovensku sa vám zdá nedostatočná?

Vďaka službe Dovoz áut z EÚ máte o starosť menej a vyberať si môžete zo širšej ponuky nových aj ojazdených áut v rámci krajín EÚ. Či už sa teda rozhodnete pre auto z Nemecka, Rakúska, Talianska, Belgicka alebo inej členskej krajiny Európskej únie, môžete sa spoľahnúť na to, že vám ho bezpečne dovezieme.

Rýchlo a výhodne

Dovoz áut z EÚ pripomína niekedy doslova hru o čas.

Dovoz vozidiel z celej EU

Dovoz z Nemecka, Rakúska, Talianska, Belgicka alebo inej členskej krajiny Európskej únie.

Cena vás poteší

Naše služby ponúkame za výhodné a férové ceny.

Dovoz vozidiel z EÚ rýchlo a výhodne

Dovoz áut z EÚ pripomína niekedy doslova hru o čas. Hoci výber nových a ojazdených áut za hranicami je veľmi široký, na dobrú ponuku sa oplatí striehnuť a potom ju rýchlo využiť. Uvedomujeme si teda, že ak sa chystáte doviezť auto, musíte sa niekedy rozhodovať naozaj rýchlo. My sme pripravení vám poskytnúť plnú súčinnosť a zabezpečiť dovoz z auta EÚ naozaj rýchlo a presne podľa vašich požiadaviek.

Na dovoz automobilov z EÚ využívame prívesný vozík s rozmermi 2 x 4,3 m s nosnosťou až 2,4 tony, čo stačí na dovoz bežných osobných vozidiel. Problémom nie je ani dovoz áut kategórie kombi, SUV, MPV a tiež menších vanov. Ochotne pre vás zabezpečíme aj dovoz motocykla či štvorkolky a spoľahnúť sa na nás môžete aj v prípade potreby dovozu atypických vozidiel, keďže k dispozícii máme aj väčšie prívesy.

Pri dovoze áut z EÚ využívame Mercedes ML alebo 8-miestny Mercedes Vito a ak budete chcieť, môžete sa odviezť spolu s nami, vďaka čomu budete mať dovoz auta zo zahraničia plne pod kontrolou. Na mieste sa preto spolu s nami môžete presvedčiť, či si dané auto kúpite, alebo sa porozhliadnete inde.

dovoz vozidiel eu
preprava aut
dovoz aut z eu

Cena dovozu vás poteší

Uvedomujeme si, že ak hľadáte dovoz áut z EÚ, potrebujete nájsť spoľahlivého partnera, s ktorým bude platiť všetko, čo ste si dohodli. Okrem bezpečného dovozu automobilu a dochvíľnosti je však dôležitá aj cena, aby sa vám zároveň celý proces dovozu aj finančne oplatil. Keďže vozíme autá z Nemecka a ďalších krajín EÚ, naše procesy sme nastavili tak, aby sme vám túto službu poskytli za výhodnú a férovú cenu.

  • certifikovaná odťahová služba zapísaná v ORSR,
  • poistenie voči škodám aj na prevážané autá
  • poistené je nakladanie aj vykladanie vozidla

Niet na čo čakať! V prípade, že máte záujem o využitie služby dovozu auta z EÚ, ozvite sa nám a ochotne pre vás pripravíme cenovú ponuku. Už v priebehu pár dní si naplno užívajte radosť z vášho vysnívaného auta.

Viac referencíí nájdete na našom Facebooku.